arkaplan görseli
ADSL MAIL

1 AYLIK

t 93,00

1 YILLIK

t 914,00

1 GB E-Posta Trafiği
20 GB Web Trafiği
Detaylı Bilgi

ADSLMail paketi ile, herhangi bir internet bağlantısı üzerinden, kendi e-posta sunucunuzu kolayca kullanarak, sınırsız sayıda e-posta hesabı yaratabilirsiniz. Kendi tarafınızda devreye aldığınız e-posta sunucunuz ile tüm kullanıcılarınıza, "kullanıcı@firma-adı.com" ve "kullanıcı@firma-adı.com.tr" formatında e-posta adresi tanımlayabilir, e-postalarınızı kurumsal kimliğinize uygun formatta gönderebilirsiniz.


ADSLMail hizmetini kullanabilmek için, statik IP adresine sahip olmanıza gerek yoktur. ADSL bağlantınızın ve ATRN ya da ETRN destekli bir e-posta sunucunuz olması yeterlidir.


ADSLMail ile e-posta sunucularınızda yaşanabilecek olası herhangi bir arıza durumunda, gelen tüm e-postalarınız otomatik olarak ikinci bir adres olarak tanımlanan DorukNet sunucularında yedeklenir ve arızanız giderildikten sonra, herhangi bir kayıp yaşanmadan, saklanan tüm e-postalarınız sunucularınıza gönderilir.


Böylece, e-posta sunucularınızda herhangi bir arıza durumunda, e-postalarınızı alamama, e-postalarınızın kaybolması ya da zaman aşımına uğraması gibi problemleri yaşamadan, kesintisiz iletişiminizi devam ettirebilirsiniz.


Kimler İçin ADSLMail?
ADSL v.b. hat ile internete bağlanan KOBİ tipi işletmeler, Tek paketle, hem web hosting, hem e-posta çözümüne ekonomik şekilde sahip olmak isteyen kurumlar, Yüksek sayıda e-posta kullanıcısına sahip, ama uygun çözüm arayan işletmeler, E-posta ile bulaşan virüs ve gereksiz SPAM trafiği ile uğraşmak istemeyen kuruluşlar.