Bayilerimiz

DorukNet bayileri kazançlarına kazanç katarken, DorukNet'in güvenilir ve sorunsuz servislerini müşterilerine sunmanın huzurunu yaşıyorlar.

Türkiye'nin ilk internet servis sağlayıcısı olan DorukNet ürün ve servislerinin bayilik şartlarını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin!

E-posta : bayi@doruk.net.tr
Telefon : 0 (850) 277 92 00

Online Hosting Bayiliği

DorukNet Online Hosting Bayisi olarak, hosting siparişlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

DorukNet iş ortakları hosting hizmetlerini online olarak çok kolay şekilde satın alabilir ve aldıkları hizmetlerin yönetimini gerçekleştirebilirler. Siz de iş ortağımız olun Alan Adı, Web Hosting, Mail Hosting Paketlerini web sitesinden kolayca indirimli olarak satın alın, hesaplarınızı online olarak yönetme ve siparişlerinizi müşteri bazında takip etme kolaylığını yaşayın…

DorukNet Online Bayi Sistemi Neye Yarar?
DorukNet iş ortakları online bayi sistemi sayesinde hosting satın alma işlemlerini çok kolay şekilde yapabilirler. İstedikleri hosting paketini komisyonları oranında indirimli olarak online satın alabilir, siparişleri sisteme tanımladıkları müşterilerine bağlayabilir ve takip edebilirler.
Not: Online Bayi Sisteminden verilecek siparişler için ödeme şekli olarak şimdilik sadece kredi kartı kabul edilecektir.

DorukNet Online Bayi Sisteminden Nasıl Faydalanabilirim?
Online Bayi Sistemi'nden faydalanmak için öncelikle web sitesi üzerinden başvuru yapmalısınız.
Detaylı bilgi ve bayilik başvurusu için lütfen aşağıda yer alan Çözüm Ortağı Başvuru Formunu doldurun.
Başvurunuz onaylandıktan sonra, online bayi sisteminden hemen faydalanabilirsiniz.

Başvurunuz sırasında belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifrenizle web üzerinden sisteme giriş yaparak çok kolay şekilde siparişinizi verebilirsiniz.
Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizle size ait hesap, ödeme ve sipariş bilgilerinin görüntülendiği web arayüzüne ulaşarak, burada tüm yönetim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

DorukNet Online Bayi Sistemini Kullanarak Neler Yapabilirim?
Hesap Bilgileri adımı ile adres, telefon, e-posta adresi gibi iletişim bilgilerinizi güncelleyebilir, Bayi Hesap Yönetimi sayfalarına giriş için kullandığınız kullanıcı şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ödeme Bilgileri adımı, fatura bilgilerinizi, DorukNet servis ödemelerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinizi güncelleyebilir, yeni kredi kartı ekleyebilir ve siparişlerinizin bağlı olduğu kredi kartlarını değiştirebilirsiniz.

Sipariş Bilgileri adımı, siparişlerinizle ilgili fiyat, sipariş tarihi, yenileme tarihi gibi tüm detayları görebilir ödeme periyodunu değiştirebilir, bu bölümde servis yükseltme/alçaltma, ek servis ekleme gibi işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteriler adımı, müşterilerinizi sisteme tanımlayabilir, daha önce verdiğiniz siparişleri, ilgili müşterilere bağlayabilirsiniz.

Size bilgi vermemizi ister misiniz?
Bayilik ile ilgili bilgi ve sorularınız için, lütfen aşağıdaki formu gönderiniz, sizinle en kısa sürede irtibata geçeceğiz.

Ad-Soyad

Şirket

E-Posta

Telefon

Soru ve Görüşler

Veri Merkezi & Hosting

Hosting Paketleri Doruk Cloud Online Backup Mail Çözümleri Bayi Paketleri

Alan Adı

Yeni Alan Adı Kaydı Alan Adı Kayıt Sözleşmesi

Ses Hizmetleri & İnternet

VPN ADSL Ses Hizmetleri İnternet Erişim Hizmetleri Kablosuz İnternet (WiSpotter) Metro Ethernet İnternet

DorukNet

Hedeflerimiz Sosyal Sorumluluk Veri Merkezi Network Altyapımız Erişim ve Altyapı Hizmetlerimiz

Hakkımızda

İletişim Bilgileri Banka Hesapları Kullanıcı Merkezi İnsan Kaynakları Basın Odası Başarı Hikayeleri

0 850 277 92 00