arkaplan görseli

Kablosuz İnternet Hizmeti Wispotter

Wispotter, AVM, restoran, cafe, bar, park, havuz, oyun sahaları veya toplantı odaları gibi muhtelif mekanlarda müşterileriniz, konuklarınız veya mekan sakinleriniz için hızlı ve kesintisiz kablosuz internet erişim platformudur.

Wispotter, kesintisiz ve hızlı altyapısıyla Türkiye genelinde 1000’den fazla noktada kullanıcılarına internet hizmeti sunmaktadır.

Neden Wispotter?

5651 No’lu Yasaya Uygun Altyapı

5651 no’lu yasa gereği internet hizmetini paylaştığınız kullanıcıların kayıt altına alınması ve 1 yıl süreyle saklanması zorunluluğu bulunmaktadır. Tüm bu yükümlülükler için gerekli olan altyapı ve işgücü yatırımına gerek duymadan, hukuki tüm sorumluluklarınızı DorukNet üstlenmektedir.

Sıfır İlk Yatırım Maliyeti

Wispotter hizmetiyle, kesintisiz ve sorunsuz bir internet erişimi için bir yatırım bütçesi ayırmanıza gerek kalmaz; tüm teknolojik donanım güncellemesiyle birlikte, gereken tüm maliyetler DorukNet tarafından karşılanır ve hizmetinize sunulur.

7/24 Son Kullanıcı Çağrı Merkezi

Wispotter üzerinden internete erişen kullanıcılarınız, internet erişimi ile ilgili her türlü problemde DorukNet tarafından sunulan ve 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezi’ni arayarak destek alabilirler.

Donanım İzleme & Bakım

Wispotter hizmetiyle tarafınıza sunulan tüm altyapı donanımı 7 gün 24 saat izlenmektedir. Olası cihaz arızalarında yerinde müdahale yapılarak, arızalı cihazlar için anında değişim gerçekleştirilmektedir.

Web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız


Sayın DorukNet WiSpotter Müşterimiz,

WiSpotter Kablosuz İnternet Erişim hizmetimizi kullandığınız için teşekkür ederiz. Kredi kartınızı kullanarak satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz hizmetimize ilişkin” Bilgilendirme Formu” aşağıda sunulmuştur. Lütfen aşağıdaki metinleri dikkatlice okuyunuz ve satın alma esnasında karşınıza gelecek , "“Bilgilendirme formunu açtım, okudum ve kabul ediyorum" kutucuğunu işaretleyerek devam etmenizi rica ederiz.

WiSpotter’ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

DorukNet


BİLGİLENDİRME FORMU

WiSpotter hizmeti ile bu servisin size sunulduğu servis noktalarından, taşınabilir bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuzla internete bağlanabilirsiniz.

WiSpotter ön ödemeli internet paketlerini, ilk kullanımdan itibaren paketinizin geçerli olduğu sürenin sonuna kadar kullanabilirsiniz.

WiSpotter ile internete bağlanmak için farklı zaman dilimlerinde geçerli olan WiSpotter ön ödemeli internet paketlerini, WiSpotter servis noktalarında veya WiSpotter Kioskları üzerinden kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

 • WiSpotter ön ödemeli internet paketleri :

  • WiSpotter Günlük 2 Saat : 120 dakika (2 saat ) kullanım hakkı içeren, satın alındığı andan itibaren hizmetin aktif olduğu, ve kullanıcının ilk kullanımından itibaren 1 gün ( 24 saat ) süreyle geçerli olan, hizmetin geçerlilik süresi boyunca tek seferde veya parça parça kullanılabilen WiSpotter servis bileşenidir, ücreti vergiler dahil 8 TL'dir.

  • WiSpotter Günlük Sınırsız : 1 gün (24 saat ) kullanım hakkı içeren, satın alındığı andan itibaren hizmetin aktif olduğu, ve kullanıcının ilk kullanımından itibaren 1 gün ( 24 saat ) süreyle geçerli olan, hizmetin geçerlilik süresi boyunca tek seferde veya parça parça kullanılabilen WiSpotter servis bileşenidir, ücreti vergiler dahil 16 TL'dir.

 • Cihazınız ile internete bağlanmak için yapmanız gerekenler :

  • DorukNet WiSpotter isim ve logosunu gördüğünüz kablosuz internet servis noktasında cihazınızın WiFi özelliğini açın.

  • Kablosuz ağlardan (SSID) "DorukNet_WiSpotter"ı seçin.

  • Bilgisayarınızda yüklü web tarayıcınız ile herhangi bir sayfaya gitmeye çalıştığınızda otomatik olarak karşılama sayfasına yönlendirileceksiniz.

 • Kredi kartı ile satın alma :

  • Satın almak istediğiniz internet paketini seçin.

  • Kredi kartı bilgilerinizi girin ve “Satın Al” butonuna basın.

  • Satın alma işlemini cihazınızdan gerçekleştirdiyseniz, kullanıcı adı ve şifreniz ekranda yazacaktır. Bu kullanıcı adı ve şifresi ile WiSpotter bağlantı ekranında yer alan “Üye Girişi” alanından internete bağlanabilirsiniz. Ayrıca PDF* dosyası olarak kullanıcı adı ve şifrenizi yükleme imkanınız bulunmaktadır.

  • Satın alma işlemini WiSpotter Kioskundan gerçekleştirdiyseniz, kullanıcı adınız ve şifreniz Kiosk üzerinden yazılı olarak basılacaktır. Bu kullanıcı adı ve şifresi ile ister Kiosk isterseniz cihazınız üzerinden WiSpotter bağlantı ekranında yer alan “Üye Girişi” alanından internete bağlanabilirsiniz.

 • DorukNet WiSpotter servis noktaları listesine www.doruk.net.tr web sayfasından, “İnternet Erişim Hizmetleri” altında yer alan “Kablosuz İnternet WiSpotter” menüsünden ulaşabilirsiniz.

 • Ayrıca 0212 326 93 26 DorukNet Müşteri Hizmetleri'ni arayarak DorukNet WiSpotter hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • Satın alacağınız ürünler ve/veya hizmetler kredi kartı ile online alışveriş üzerinden sunulabilmektedir. Bu servisin ücreti olan yukarıda belirtilen bedellere dair basılı fatura, online başvuru esnasında talep ettiğiniz takdirde, talebinizde belirttiğiniz posta adresine gönderilecektir. İşlem kredi kartı ile ön ödemeli olarak yapıldığı için faturayı ödemenize gerek yoktur. Satın alacağınız ürün ve/veya hizmetlerin temin sürecinde meydana gelen ekonomik değişiklikler veya yasal değişiklikler nedeniyle ortaya çıkan maliyet artış veya azalışlarına ve dahi diğer ekonomik etmenlere bağlı olarak değişen fiyatlar, tarifelere yansıtılacaktır. Bunlarla sınırlı kalmamak üzere DorukNet her zaman önceden bildirimde bulunarak tarifede değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 • Bu servisten ön ödemeli bir paket alarak faydalanabilirsiniz.

 • DorukNet WiSpotter Günlük 2 Saat (120 Dakika ) servisinin baz paket ücreti 6,46 TL, buna %18 oranında ( 1,16 TL tutarında) Katma Değer Vergisi, %5 oranında (0,32 TL tutarında) Özel İletişim Vergisi ve baz paket ücretine Özel İletişim Vergisi eklendikten sonra bulunan tutarın (0,06 TL) % 0,825’i oranında damga vergisi de bu tutara eklenmek suretiyle paket ücreti 8 TL olacaktır. Bu ücret talep ettiğiniz takdirde size iletilecek olan DorukNet WiSpotter İnternet Erişimi Hizmet faturanıza yansıtılacaktır.

 • DorukNet WiSpotter Günlük Sınırsız servisinin baz paket ücreti 12,92 TL, buna %18 oranında (2,33 TL tutarında) Katma Değer Vergisi, %5 oranında (0,65 TL tutarında) Özel İletişim Vergisi ve baz paket ücretine Özel İletişim Vergisi eklendikten sonra bulunan tutarın (0,11 TL) % 0,825’i oranında damga vergisi de bu tutara eklenmek suretiyle paket ücreti 16 TL olacaktır. Bu ücret talep ettiğiniz takdirde size iletilecek olan DorukNet WiSpotter İnternet Erişimi Hizmet faturanıza yansıtılacaktır.

 • DorukNet WiSpotter Ön Ödemeli Paketleri, tüm kullanıcıların DorukNet WiSpotter Kablosuz İnternet erişimi hizmetinden faydalanmak için kullanabileceği paketlerdir.

 • Bu servisin fiziksel bir teslimatı yoktur. Satın aldığınız hizmete satın alma işlemi sonrası tarafınıza tahsis edilen Kullanıcı Adı ve Şifre bilgileri ile erişebilirsiniz.

 • DorukNet WiSpotter Ön Ödemeli Paketler, Doruk İletişim ve Otomasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından sağlanan bir hizmet olup, DorukNet’in adresi Dikilitaş Mah. Eren Sok. No:26, PK:34349 Beşiktaş, Şişli/İstanbul; telefon numarası ise 0 212 326 92 00’dır. Soru, talep ve şikayetlerinizi yukarıdaki adrese iletebileceğiniz gibi, 0212 326 93 26 DorukNet Müşteri Hizmetleri numarasına da iletebilirsiniz. Ayrıca, şikâyet ve itirazlarınız konusundaki başvurularınızı, Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde mal veya hizmeti satın aldığınız veya ikametgâhınızın bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilirsiniz.

 • * PDF uzantılı dosyaları görüntüleyebilmek için Adobe Reader veya uyumlu yazılımın cihazınızda kurulu olması gerekmektedir.

 • Mail Light
 • Mail Light Plus
 • Mail Max

Temel Özellikler

POP3 Mail Adedi 10 20 50
POP3 Mail Kotası (GB) 1 1 1

Desteklenen Uygulamalar

E-Posta Otomatik Yanıtlayıcı
E-Posta Yönlendirme
SpamBlok!
VirusCheck! Özelliği
Web Mail arayüzü
DorukNet Kontrol Paneli
Kesintisiz Güç Kaynağı
7/24 Destek Hattı
*** Fiyatlara KDV Dahil Değildir.
 • Adet/MB
 • Açıklama
 • Aylık Fiyat (TL)
 • Yıllık Fiyat (TL)
5 Adet E-posta kutusu 2,10 25,20
10 MB E-posta kutusu kotası 0,20 2,40
*Log Sorgulama: 1 kullanıcı için aylık 200$
*Fiyatlara KDV Dahil Değildir.