Altın Örümcek’te Bu Yıl Bir İlk Yaşanacak

2002 yılından beri devam eden, Türkiye’nin ilk ve tek web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri heyecanı yepyeni konsepti ve kategorileriyle başladı.

DorukNet tarafından düzenlenen ve dsm group tarafından gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödüllerinde bu yıl bir ilk yaşanacak ve Sosyal Sorumluluk kategorisinin gelirleri o kategoride 1. olan Sosyal Sorumluluk projesine destek olmak amacıyla bağışlanacak. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne, 23 Haziran tarihlerine kadar başvuru yapılabilecek.

 Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 15. yılına özel Altın Örümcek Sitesi konsepti ile eski komşuluk ilişkilerine mizahi göndermeler yaparken, etkinlik gününü de bu bağlamda “Altın Günü” olarak adlandırıldı. 14 yılda 40 bine yakın başvurunun değerlendirildiği Altın Örümcek Web Ödülleri’ne başvurular 23 Haziran’a kadar sürecek.

Adrazzi_01

Altın Örümcek Kategorileri Yenilendi!

Geçtiğimiz yıl mobil uygulamalara yönelik projeleri ödüllendirmek için uzun yıllardır heyecanla beklenen Mobil Uygulama kategorisi, Alışveriş, Bankacılık & Finans, Haber ve Hizmet olmak üzere 4 ayrı kategoride yerini almış, proje sahipleri tarafından büyük ilgi görmüştü. Bu yıl da internet teknolojileri alanındaki eğilimlere göre yepyeni kategoriler eklendi. Web sitelerinin başvuru yapabileceği Moda & Güzellik ile Portal & Haber kategorilerine ek olarak, mobil uygulamaların başvuru yapabileceği Mobil Uygulama – Oyun & Eğlence ile birlikte toplam 34 kategoride, en iyi web- sosyal medya projeleri ve mobil uygulamaları ödüllendirilecek. Tüm kategorileri buradan inceleyebilirsiniz.

15. Altın Örümcek Web Ödüllerine hemen başvurmak için www.altinorumcek.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Genel kategorisine gönderildi. Kalıcı bağlantıyı yerimlerinize ekleyin.

Altın Örümcek’te Bu Yıl Bir İlk Yaşanacak için 1 cevap

  1. Böylesine güzel bir organizasyonu düzenlemeniz takdire şayan.

Bir Cevap Yazın