DorukNet | Birol Eker

Online Satış

Başarı Hikayeleri

Birol Eker

İMMİB Bilgi ve İletişim Teknolojileri Şube Müdürü
İstanbul Maden ve Meteller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İMMİB) bünyesinde kullanılan bilişim altyapısının yönetimi, Bilişim politikalarının belirlenmesi.

Kısaca göreviniz ve firmanız hakkında bilgi verebilir misiniz?

İstanbul Maden ve Meteller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İMMİB) bünyesinde kullanılan bilişim altyapısının yönetimi, Bilişim politikalarının belirlenmesi.

Türkiye İhracatının geliştirilmesi amacıyla, İhracatçı firmalardan oluşan Yönetim Kurullarımız tarafından belirlenen görevleri yerine getirmek, ihracatçı firmalara destek olmak, İhracat stratejileri geliştirmek, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından belirlenen politikalar ve görevler doğrultusunda çalışmalarda bulunmak, İhracat kayıtlarını tutmak ve kontroleri yapmak.

DorukCloud Servislerinden nasıl haberdar oldunuz?

Basın duyuruları, seminerler, web siteniz.

DorukNet Bulut Bilişim Servislerini kullanmaya nasıl karar verdiniz?

Bilişim teknolojilerinin gelişim trendlerine uyum sağlamak, Bilişimde kullanılan en son teknolojilerin içerisinde yer almak, kurumsal bilişim stratejimizde Bulut Bilişim çalışmalarında bulunarak dinamizm kazanmak amacıyla karar verdik.

DorukNet ile olan işbirlikteliğinizin firmanıza sağlamış olduğu avantajlardan kısaca bahseder misiniz?

İnternet erişimimizde stabilite ve çözüm odaklı yaklaşım, Bulut Bilişim mimarisine adaptasyonda teknik destek know how paylaşımı, kurumsal projelerimize destek sağlayan yaklaşımlar.

Sizce DorukNet’i rakiplerinden ayıran en önemli özelliği nelerdir?

Kaliteli Kurumsal destek hizmeti, hızlı çözüm.

Sizin eklemek istedikleriniz?

Çözüm odaklı yaklaşımların desteklenmesi, firma ve kurum arasında yapılacak çalışmalarda ortak sinerji yaratılarak projelerin başarı hikayelerine dönüşmesi görüşüyle hareket etmekteyiz.

Tüm Soru, Öneri ve bildirimleriniz için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi