DorukNet | İrfan Erdoğan

Online Satış

Başarı Hikayeleri

İrfan Erdoğan

Anadolu Hastaneleri Genel Koordinatör
Özel Anadolu hastaneleri olarak Antalya ilinde, özellikle turistin yoğun olduğu 650 km lik bir sahil bandında vatandaşlarımıza, yerli ve yabancı misafirlerimize; Bu yıl 6 Hastanemiz ile özel sağlık Hizmeti vermekteyiz.

Kısaca firmanız hakkında bilgi verebilir misiniz?

Özel Anadolu hastaneleri olarak Antalya ilinde, özellikle turistin yoğun olduğu 650 km lik bir sahil bandında vatandaşlarımıza, yerli ve yabancı misafirlerimize; Bu yıl 6 Hastanemiz ile özel sağlık Hizmeti vermekteyiz. 1993 yılında Özel Kemer Polikliniği olarak hizmet vermeye başladığımız Kemer bölgesinden, günümüzde Kemer, Belek, Antalya Merkez, Side Alanya olmak üzere 6 Hastane, 1500 çalışanı ile hizmetimizi tüm Antalya’ya yaymış bulunuyoruz.

DorukNet’in hangi hizmetlerinden yararlanıyorsunuz? Kısaca Anadolu Hastanesi ve DorukNet işbirlikteliği hakkında bilgi verebilir misiniz?

DorukNet’in Bulut Bilişim hizmetleri, Yerel Ağ ve Geniş Alan Ağı destek hizmetleri ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanıyoruz. Projelerde ihtiyaçlarımız oldukça birlikte kararlar veriyoruz.

Hastaneye gelen misafirlerimizin internete girmeleri, bunların yasalara uygun olarak loglanması ve uygun filtre edilmesi noktasında hizmet alıyoruz.

Hastanelerimiz arasında data transferi için kullanılan hatların performansı ile ilgili yardım alıyoruz. Bunun dışında, tüm sistemdeki bilgisayarların listelenmesi, raporlanması, arıza tespiti ile ilgili destek ve danışmanlık alıyoruz.

DorukNet ile olan iş birlikteliğinizin firmanıza sağlamış olduğu avantajlardan kısaca bahseder misiniz?

Yoğun iş tempomuz içinde devamlı gelişen Bilişim teknolojilerini takip etmemize yardımcı oluyorlar. İşimize odaklanmamızı ve hizmetlerimizi kolaylaştırmamızı sağlayacak yeni teknolojileri, bunları şirketimize uygun olarak kullanmamız konusunda destek veriyorlar. Tüm teknoloji altyapımızı takip ederek, bize Yazılım, Donanım, Data Hatları, Bulut Bilişim ve Web Barındırma konusunu tek elden entegre olarak çözmemize olanak veriyorlar.

Ayrıca Bilgi işlem departmanının çalışma performansının ortaya konulması, sistemin raporlanabilir hale gelmesi, sistem odalarının güvenliği ve standartlarının yükseltilmesinde yardımcı oluyorlar.

Sizce DorukNet’i rakiplerinden ayıran en önemli özelliği nelerdir?

DorukNet Akdeniz Bölge Müdürlüğü olarak bize Yerel ve Kurumsal bir hizmet veriyorlar. Hareket kabiliyetlerinin geniş ve hızlı olması bize işlerimizin daha hızlı olması konusunda yardım ediyor. Antalya’da bölge ofisinin olması bize avantaj oluşturuyor.

Kolay ulaşılabilir ve Grubumuzu tanıyan bir bölge ofisi olduğu için; Sağlık sektöründe hizmet veren Hastanelerimiz ve doktor ofislerimiz için olmazsa olmazı olan, anında çözüm üretilebilme kabiliyetine sahip olmaları bence en önemli özellikleri.

Tüm Soru, Öneri ve bildirimleriniz için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi