DorukNet | Sabit Telefon Hizmetleri

Online Satış
Uptime Oranı
TEMMUZ 2019
UPTIME ORANI
%99,78

Sabit Telefon Hizmetleri

Sabit Telefon Hizmeti (STH), Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından telekomünikasyon operatörlerine verilen şehiriçi, şehirlerarası ve/veya uluslararası telefon hizmeti lisansıdır.

Sabit Telefon Hizmeti (STH) ile DorukNet'ten hizmet aldığınız zaman, sabit ücret ödemez; sadece görüştüğünüz sürenin bedelini ödersiniz.Sabit Telefon Hizmeti'nde (STH) hattınız, Türk Telekom santraline bağlı kalmaya devam eder, numaranız değişmez. Ses hizmetini ise yüksek kaliteli ve kesintisiz olarak DorukNet'ten alırsınız.

Her Yöne Doyasıya Konuşun

DorukNet Sabit Telefon Hizmeti’nden yararlanarak sadece tek bir fatura ödersiniz. Hem paradan hem de zamandan tasarruf edersiniz.

DorukNet Her Yöne Dakika Paketleri ile ihtiyacınıza göre ve size en uygun dakikalı paketi seçebilirken, görüştüğünüz sürenin dışında ek veya sabit ücret ödemezsiniz. Paket dakikalarınız bitse bile ekonomik tarifeler üzerinden konuşmaya devam edilebilirsiniz.

Mevcut telefon hattınız üzerinden çalışabilirsiniz, bu hizmetler için ek cihaza ihtiyacınız olmaz. Aramalarınızı herhangi bir ön numara çevirmeden, hizmet kalitenizden ödün vermeden yaparsınız.

Ofisinizdeki santral sistemi ve mevcut telefonlarınızla tam uyumlu çalışır. Böylece ek bir yatırım ihtiyacınız olmaz.

Sabit telefondan her yöne rahatça konuşma kolaylığına sahip olursunuz.

Tarifeler

DorukNet HerYöne PaketleriPaket FiyatıToplam Dakika
Her Yöne 10023,50 TL100
Her Yöne 20028,50 TL200
Her Yöne 30034,50 TL300
Her Yöne 60049,50 TL600
Her Yöne 1.00065,50 TL1.000
Her Yöne 2.000129,50 TL2.000
Her Yöne 3.000169,50 TL3.000
Her Yöne 5.000239,50 TL5.000

Genel Açıklamalar

Ücretlendirme periyodu 60 sn'dir.

Tarife paketleri kapsamındaki dakikalar, uydu telefonu numaralarına doğru yapılan aramalar için kapalıdır.

Talep edilen hatlar için kurumsal havuz oluşturabilirler. Kurumsal havuz, tüzel müşterilerin talep ettiği hatlarının sahip oldukları paket dakikalarını ortaklaşa kullanmasını sağlayan bir uygulamadır.

DorukNet HerYöne tarifelerinde şehir içi, şehirler arası, 444’lü numaralar, Uluslararası Aramalar (I.Kademe ; Sabit Telefon Hatlarına doğru yapılan aramalar ) yönlerine yapılacak aramalardaki paket aşım dakika ücreti vergiler dahil 0,20 TL’dir.

Paket Tarife arama yönleri dışında kalan yönlere yapılan aramalarda ücretlendirme, hizmetin tanımlı tarifesi üzerinden paket tarifeye ek olarak yapılır. (Detaylar için: http://www.doruk.net.tr/ses-hizmetleri/ses-tarifeleri.html)

Abonenin, aylık dönem içinde ilk hat açılış talebi ya da hizmet / hizmetlerin iptali sonrası ilk faturasında aylık paket ücreti ve dakikalar; ilk hat açılış tarihi veya hizmet iptal tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir ve kullandırılır.

Dönem içinde yapılan abonelik iptal taleplerinde, aboneliğe bağlı tüm hatlara ait paketler iptal tarihine kadar olan kullanım hesaplanarak faturalandırılır.

DorukNet önceden bildirmek kaydıyla, paket dahilindeki arama yönlerini ve paket ücretlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Paket ücretlerine %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.

Tarife paketleri ile sunulan dakikalar Şehir içi, Şehirler arası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dahil ), STH Aramaları (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM ve Uluslararası Aramaları ( I. Kademe ; Sabit Telefon Hatlarına doğru yapılan aramalar) kapsamaktadır.

PSTN Hat başına aktivasyon ücreti tüm vergiler dahil 8,5 TL bir defaya mahsus olarak alınır. ISDN-PA (PRI) ya da ISDN-BA (BRI) hizmetlerinin seçilmesi durumunda; PRI hizmet türünde seçilen paket tarifede aktivasyon ücreti tüm vergiler dahil 255 TL, BRI hizmet türü için tüm vergiler dahil 17 TL’dir ve bir defaya mahsus olarak alınır.

Toplu hat kullanımlarında, hat sayınız kadar DorukNet HerYöne Ses paketleri aktif edilmelidir.

Paketin içerdiği dakikalar aylık olup, ay sonunda Paket Tarife dahilinde kullanılmamış dakikalar bir sonraki ay içinde kullanılamaz ve transfer edilemez.

ISDN-PA (PRI) ya da ISDN-BA (BRI) hizmetlerinin seçilmesi durumunda; PRI hizmet türünde seçilen paket tarifede dakika ve ücret 30 katı, BRI hizmet türü için 2 katı olarak tanımlanır, kullandırılır ve faturalandırılır.

Dönem içinde yapılan aboneliğe bağlı hat iptal taleplerinde, ilgili hatta bağlı paket için iptal tarihine kadar olan kullanım hesaplanarak faturalandırılır.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servis bedeli (11811) dakika ücreti vergiler dahil 0,54 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorulan

 • Sabit Telefon Hizmeti (STH) Nedir?

  Herhangi bir ek cihaza ve kuruluma ihtiyaç duyulmadan, işyerinizdeki sabit telefonunuz ile son derece ekonomik fiyatlarla her yöne (şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM) arama yapmanızı sağlayan bir DorukNet telefon hizmetidir.

 • Sabit Telefon Hizmetime ait hangi kurumdan kaç fatura gelecek?

  İşyerinizdeki telefonunuza ait tek bir fatura olur ve bu fatura sadece DorukNet’ten gelir. DorukNet sabit telefon hizmeti abonesi olmanız durumunda hattınız DorukNet’ e taşınır. Türk Telekom’la ilişiğiniz kesilir ve Türk Telekom size ayrıca bir fatura göndermez.

 • DorukNet STH hizmetinden kimler faydalanabilir?

  DorukNet sabit telefon hizmeti ekonomik fiyatlara sahip dakika paketleriyle işyerinden şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ya da GSM ayrımı olmadan her yöne rahatça konuşmak isteyen tüm kurumsal aboneler içindir.

 • Nasıl DorukNet Sabit Telefon Hizmeti abonesi olabilirim?

  Aşağıda belirtilen evrakların tarafımıza tesliminden itibaren birkaç gün içinde aboneliğiniz başlar ve DorukNet’in ekonomik telefon paketleri üzerinden hemen konuşmaya başlayabilirsiniz.

 • Telefon aboneliği bulunan (Türk Telekom) ve DorukNet Sabit Telefon Hizmeti’ne geçiş yapmak isteyen Kurumsal Aboneler için gerekli belgeler:

  İmzalı Doruk İletişim Telekomünikasyon Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi(S1)

  İmzalı Ön Bilgilendirme Ve Kampanya Formu (ÖK1) Telefon Aboneliği Bulunan

  Kurumsal Müşteriler İçin Sabit Telefon Hizmeti Talep Formu (TT2) (Fazla sayıda numara için başvurulurda, bu form ihtiyaç duyulan adet kadar doldurulur. ISDN-

  PA(PRI) başvurularında sadece pilot numarayı yazmak yeterlidir. Pilot numaraya bağlı tüm aktif DDI’lar taşınır. Rezerve DDI’lar THK kapsamında taşınmazlar)

  Başvuruya Yetkili Kişinin Kimliğinin Arkalı Önlü Fotokopisi (Başvuran Vekilse;

  Vekaletname Fotokopisi Ve Vekil Kimliğinin Arkalı Önlü Fotokopisi) Telefon

  Aboneliği üzerine kayıtlı kurumun İmza Sirküleri Fotokopisi, Ticaret Sicil Gazetesi ve Vergi Levhası

 • Bir başka işletmecide telefon aboneliği bulunan ve DorukNet Sabit Telefon Hizmeti’ne geçiş yapmak isteyen Kurumsal Aboneler için gerekli belgeler:

  İmzalı Doruk İletişim Telekomünikasyon Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi(S1)

  İmzalı Ön Bilgilendirme Ve Kampanya Formu (ÖK1) Telefon Aboneliği Bulunan

  Kurumsal Müşteriler İçin İşletmeci Değişikliği Talep Formu (Churn2) (Fazla sayıda numara için başvurulurda, bu form ihtiyaç duyulan adet kadar doldurulur. ISDN-

  PA(PRI) başvurularında sadece pilot numarayı yazmak yeterlidir. Pilot numaraya bağlı tüm aktif DDI’lar taşınır. Rezerve DDI’lar THK kapsamında taşınmazlar)

  Başvuruya Yetkili Kişinin Kimliğinin Arkalı Önlü Fotokopisi (Başvuran Vekilse; Vekaletname Fotokopisi Ve Vekil Kimliğinin Arkalı Önlü Fotokopisi) Telefon

  Aboneliği Üzerine Kayıtlı Kurumun İmza Sirküleri Fotokopisi, Ticaret Sicil

  Gazetesi Ve Vergi Levhası

 • Yeni bir telefon aboneliği ihtiyacı olan ve DorukNet Sabit Telefon Hizmeti almak isteyen Kurumsal Aboneler için gerekli belgeler:

  İmzalı Doruk İletişim Telekomünikasyon Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi(S1)

  İmzalı Ön Bilgilendirme Ve Kampanya Formu (ÖK1) Telefon Aboneliği Sahibi

  Olacak Kurumun Yetkili Kişisinin Kimliğinin Arkalı Önlü Fotokopisi (Başvuran

  Vekilse; Vekaletname Fotokopisi Ve Vekil Kimliğinin Arkalı Önlü Fotokopisi)

  Telefon Aboneliği Sahibi Olacak Kurumun İmza Sirküleri Fotokopisi, Ticaret Sicil

  Gazetesi Ve Vergi Levhası DorukNet Sabit Telefon Hizmeti (STH) başvurusu yapmak için, yukarıda belirtilen abonelik türünüze uygun evrakları doldurup ıslak
  imzalı olarak ve diğer gerekli belgeler ile birlikte Dikilitaş Mah. Eren Sok. No:26 34349 Beşiktaş, İstanbul adresine DorukNet Sabit Telefon Hizmeti Operasyon

  Ekibi adına iletmeniz yeterlidir.

 • Sabit Telefon Hizmetimi DorukNet’e taşırsam aylık sabit bir ücret ödeyecekmiyim?

  DorukNet Sabit Telefon Hizmetlerinde sabit ücret ödenmez.

 • Sabit Telefon Hizmetimi DorukNet’e taşırsam, arama yapmadan önce başka bir numara çevirecek miyim?

  DorukNet Sabit Telefon Hizmetini kullanabilmek için herhangi bir başka numara çevirmeniz veya bir cihaz kullanmanıza gerek yoktur.

 • Sabit Telefon Hizmetimi DorukNet’e taşırsam, telefon numaram değişecek mi?

  DorukNet Sabit Telefon Hizmeti’ni mevcut telefon numaranız ile kullanabilirsiniz.

 • DorukNet Sabit Telefon Hizmeti kullanmak istiyorum ama telefon hattım yok, ne yapmalıyım?

  Mevcut bir telefon hattınız yoksa, DorukNet Sabit Telefon Hizmeti’ni kullanmak için başvuruda bulunmanız durumunda, kullanacağınız hattın tahsisi DorukNet tarafından gerçekleştirilecektir.

 • DorukNet Sabit Telefon Hizmeti aboneliği kimin adına yapılabilir?

  Mevcut hizmetinizde hat sahibi kim ise tüm evraklar onun adına düzenlenmelidir. DorukNet Sabit Telefon Hizmeti aboneliği ancak o kişi ve kurum üzerine yapılabilecektir.

 • DorukNet Sabit Telefon Hizmetleri ile ilgili sorularımda kimi aramalıyım ?

  DorukNet STH ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı 0 850 277 07 24 numaralı müşteri hizmetleri destek hattımızdan veya http://destek.doruk.net.tr adresindeki Online Destek Sistemimiz üzerinden iletebilirsiniz.

 • Yaşadığım yerde de bu hizmetinizden faydalanabiliyor muyum?

  DorukNet Sabit Telefon Hizmeti’nden tüm Türkiye’de faydalanabilirsiniz..

 • DorukNet Sabit Telefon Hizmeti faturamı nasıl öderim?

  DorukNet Sabit Telefon Hizmeti için tarafınıza gelen fatura bedelini, fatura üzerinde yer alan ödeme kanallarından ödeyebilirsiniz

Gerekli Dökümanlar

DorukNet Sabit Telefon Hizmeti (STH) başvurusu yapmak için, aşağıda belirtilen abonelik türünüze uygun evrakları doldurup ıslak imzalı olarak ve diğer gerekli belgeler ile birlikte Dikilitaş Mah. Eren Sok. No:26 34349 Beşiktaş, İstanbul adresine DorukNet Sabit Telefon Hizmeti Operasyon Ekibi adına iletmeniz yeterlidir.

Kurumsal Türk Telekom Aboneliği Bulunan Aboneler Kurumsal Başka İşletmecide Aboneliği Bulunan Aboneler Kurumsal Yeni Başvuru

Bize ulaşın

Daha detaylı bilgi için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Tüm Soru, Öneri ve bildirimleriniz için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

7/24 Yardım Masası