DorukNet | Profesyonel E-Posta

ŞİRKETİNİZ İÇİN EN UYGUN PROFESYONEL E-POSTA PLANINI SEÇİN

Şirketiniz için en uygun E-Posta Çözümü

Şirketinizin alan adıyla aynı uzantıya sahip e-postanızı, DorukNet'in sunduğu kesintisiz ve güvenilir Profesyonel E-Posta hizmetiyle kullanarak işinize odaklanabilirsiniz. Üstelik inanılmaz uygun maliyetlerle, yüzbinlerce e-postanızı saklayabilirsiniz.

Takviminizi Paylaşın.

Toplantılarınızı planlayın veya diğer takvim uygulamalarını kullanarak etkinliklerinizi yönetin. Tüm takviminizi ekip arkadaşlarınızla paylaşın ve hiçbir detayı atlamayın.

Tüm Planlar için Ortak Özellikler

Şirket adınızla aynı şekilde uzantıya sahip e-posta adresi

%99,95 Uptime Oranı ile kesintisiz hizmet, Türkiye'nin en iyisi.

Şık ve Modern E-Posta Portalı

Reklam içermeyen E-Posta Portalı

Mobil uyumlu web arayüzü

Takvim, Kişi Paylaşımı

Gelişmiş Arama

Veri Güvenliği ve AntiSpam 

E-postalarınıza her yerden erişim

Dilediğiniz e-posta programıyla çalışabilme

İtibarınız

@gmail.com yerine @sirketadiniz.com çok daha profesyonel değil mi? Müşterilerinizin size güven duymasını sağlamak ve itibarınızı yükseltmek için kurumsal olun.

%99,95 Uptime Oranı

Bu yüzde, e-posta servislerimizin 1 yıl boyunca yaklaşık 100 dakika civarında hizmet veremediğini gösteriyor. Büyük ihtimalle, bu dakikaları da size daha iyi hizmet verebilmek için bakım amacıyla kullandık. Mükemmel değil mi?

Gerçek Destek

30 yıla varan tecrübemizle, tüm müşterilerimize destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bir sorun yaşarsanız, telefonun ucunda her zaman gerçek bir kişiyle görüşeceğinizden emin olabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

 • Profesyonel E-Posta nedir?

  DorukNet'in sunduğu Profesyonel E-Posta, şirketinize ait alan adınızla aynı uzantıya sahip bir e-posta adresi kullanmanızı sağlayarak, müşterilerinize kendinizi direkt tanıtmanıza imkan tanır.

  Profesyonel E-Posta ile ekip arkadaşlarınızla takvim ve kişilerinizi paylaşabilir; görev atayabilirsiniz. Web arayüzü ile herhangi bir e-posta programı kullanmadan da e-posta alıp gönderebilirsiniz.

  Tabi ki kullandığınız e-posta uygulamalarıyla da sorunsuz olarak çalışır. Mobil uyumlu arayüzü dışında, mobil e-posta uygulamalarında da çalışabilmektedir.

 • İstenmeyen e-postaları engelleyebiliyor muyum?

  DorukNet, Profesyonel E-Posta hizmetiyle birlikte bütünleşik olarak Anti Spam koruması da sağlar. Bu sayede bilinen milyonlarca istenmeyen e-posta, sunucularımızdan her gün düzenli olarak engellenir.

 • Her bir e-posta adresi için ne kadar yerim var?

  Profesyonel E-Posta hizmetiyle, kullanıcı başına tam 10 GB e-posta alanı sunuyoruz. Bunun anlamı, ortalama bir e-posta için 500 bin civarında e-postanın saklanabilmesi demek!

   

Tüm Soru, Öneri ve bildirimleriniz için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

7/24 Yardım Masası