DorukNet | Acronis AnyData Engine Nedir?

Blog

DorukNet ile ilgili güncel bilgileri ve gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Acronis AnyData Engine Nedir?

Acronis Nedir? Acronis, fiziksel, sanal veya bulut üzerinde bulunan kiritik verilerinizi güvenli bir şekilde taşımanızı, korumanızı ve kurtarmanızı sağlayan, sağlam ve kullanımı kolay yedekleme yapmanızı sağlayan, felaket kurtarma ve güvenli mobil erişim çözümleri konularında hizmet veren bir sağlayıcısıdır.

Acronis AnyData Engine Nedir?

Acronis AnyData Engine, full Disk ve imaj tabanlı yedekler yakalamanızı ve tüm verileri evrensel bir yedekleme biçiminde depolamanızı sağlayan patentli disk imajlama teknolojisini içinde barındırır, böylece herhangi bir donanımda veya sanal makinede kurtarmaya izin vererek felaket kurtarma açısından yüksek düzeyde esneklik sunar. Bir sistemin tamamını (veriler bozulmadan) dakikalar içinde kurtarabilir ve dosyaları, klasörleri ve uygulamaları istediğiniz konuma çok kısa bir sürede geri yükleyebilirsiniz. Yedekleme sırasında sistem off-line olmak zorunda değildir.

Acronis AnyData Engine tarafından desteklenen Server, Uygulama, Cihaz, Migrasyon, Sanallaştırma ortamı, Dosya sistemi, işletim sistemi gibi bilgileri ayrılı olarak görüntüleyebilirsiniz.

http://www.acronis.com/en-us/business/backup-advanced/any-data/#section_easy-to-use-complete-and-safeAcronis BaaS Yedekleme ve Servis Kullanıcı oluşturmak için aşağıdaki adresi inceleyebilirsiniz

http://destek.doruk.net.tr/index.php?/Knowledgebase/Article/View/325/49/acronis-baas-icin-servis-kullancs-ekleme

Windows Server 64-bit Backup Agent kurulum dökümantasyonu aşağıdaki gibidir.

http://destek.doruk.net.tr/index.php?/Knowledgebase/Article/View/326/49/acronis-baas-agent-kurulumu-windows-64-bit

Linux CentOS 64-bit Backup Agent kurulum dökümantasyonu aşağıdaki gibidir.

http://destek.doruk.net.tr/index.php?/Knowledgebase/Article/View/324/49/acronis-baas-agent-kurulumu-linux-centos-64-bit

 

 

 

Tüm Soru, Öneri ve bildirimleriniz için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

7/24 Yardım Masası