DorukNet | VMware'den DorukNet'e VCPP Industry Cloud Trophy Ödülü!

Online Satış
Uptime Oranı
EYLÜL 2019
UPTIME ORANI
%99,95

Blog

DorukNet ile ilgili güncel bilgileri ve gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

VMware'den DorukNet'e VCPP Industry Cloud Trophy Ödülü!

3 Ekim 2019 tarihinde Swiss Hotel Bosphourus Otel’de Tech Data ve VMware tarafından düzenlenen ödül töreninde,  VMware Cloud Providers Programı iş ortakları, konusunda yaptıkları yatırımlar ve geliştirdiği çözümlerle ödüle layık görüldü.

 

‘’VCPP Industry Cloud Trophy’’ ödülü, zincir mağazalar ve eğitim sektöründe VMware Cloud altyapısıyla kesintisiz ve hızlı bir hizmet sunarak  bu sektörlerde fark yaratmasından dolayı DorukNet’in oldu. DorukNet, son yıllarda özellikle zincir mağazalar ve eğitim sektöründe büyümesini devam ettirirken, aynı zamanda yatırımlarına da hız kesmeden devam etti.

 

Coğrafi bulut hizmeti yeni yatırımla Antalya’ya genişliyor.

 

45 bini aşkın alan adı ve 500 binden fazla e-posta hesabını bünyesinde barındıran DorukNet, 2019’un ikinci yarısından itibaren bulut altyapısını, 1998’de Antalya’da kurduğu Felaket Kurtarma Merkezi’ne genişletme çalışmasını tamamladı. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan DorukNet Genel Müdürü Gökhan Erkman, “DorukNet olarak Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmekten dolayı onur duyuyoruz. Mart ayı başında bulut platformumuzu Flash Storage’a taşıdık. Yılın ikinci yarısında ise hizmet sürekliliğimizi daha da arttıracak olan coğrafi düzeyde bulut hizmetini vermeye başladık.” dedi.

 

Etkinliğe yüze yakın IT yöneticisinin katılımının yanı sıra, VMware EMEA Bulut Sağlayıcıları Kıdemli Direktörü Hervé Renault da yer aldı.

 

Tüm Soru, Öneri ve bildirimleriniz için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

7/24 Yardım Masası