DorukNet | Hakkımızda

1993 yılından beri hizmetinizdeyiz.

İhtiyaçlarınıza göre uyum sağlıyor ve en uygun çözümü sunuyoruz.

1993 yılında kurulan ve Türkiye'de internet servislerini veren ilk şirket olan DorukNet, günümüzde güçlü ses omurgasıyla birlikte, alternatif ses operatörleri arasında da öncülüğünü devam ettirmektedir.

DorukNet, güçlü internet altyapısı ve bilişim sektöründeki 27 yıllık tecrübesiyle iş dünyasına, iletişimdeki en yüksek kaliteyi ve güveni vermektedir.

DorukNet,

- Türkiye'nin öncü internet servis sağlayıcılarından biri olarak, güncel teknoloji ve yüksek kaliteli servisleriyle "en iyi müşteri deneyimi"ni sunmaktadır.

- Ses ya da veri, her türlü iletişim ihtiyacına ekonomik avantajlarla ve 360 derece çözümlerle ulaşmanızı sağlar.

- Şirketlerin ihtiyacına göre, çözüm odaklı ve anahtar teslim projeler hazırlar.

- Alternatif ses operatörü olarak, her türlü ses ihtiyacınızda en ekonomik koşulları ve yüksek kaliteyi sunar.

- İnternet erişimiyle birlikte, ihtiyaca uygun donanımsal çözümleri sunar. Şirketlerin yazılımsal altyapısıyla entegre olabilecek sistemler üretir.

- Onlarca farklı sektörden şirkete, ayrım gözetmeksizin eksiksiz ve kaliteli hizmet verir. Satış sonrası desteğiyle birlikte verimliliğinizi arttırmada destek olur.

DorukNet, bugün gelmiş olduğu noktada, 30 bini aşkın kurumsal firmaya internet erişimi, veri merkezi, güvenlik hizmetleri ve ses hizmetleri sunmaktadır. DorukNet 45.000 alan adını barındırmakta; 500 bini aşkın kurumsal e-posta hesabı, web barındırma, bulut bilişim servislerini kesintisiz olarak vermektedir.

DorukNet'in sunmuş olduğu veri merkezi hizmetleri,

- Sunucu & Donanım Kiralama

- Sunucu Barındırma

- Bulut Bilişim Hizmeti & Bulut Sunucu Servisleri

- Paylaşımlı Web Hosting, SSL, Alan Adı ve Lisans Kiralama Hizmetleri

- Yönetilebilir Hizmetler

DorukNet, 5 yıl içerisinde pazar liderliğini yakalayan Wispotter markasıyla, 4000'den fazla lokasyonda kablosuz internet hizmeti sunmakta; Wispotter ile internete bağlanan 7 milyon kullanıcı bulunmaktadır.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Kurumlara yönelik sunduğumuz katma değerli internet ve iletişim çözümlerimizde ülkemizin lider firması olmayı hedefliyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana bu vizyoner bakış açısıyla hizmet veriyor, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz
Misyonumuz

Türk iletişim sektörünün gelişimiyle birlikte, en güncel teknoloji çözümlerini kullanarak entegre, yenilikçi ve yaratıcı hizmetlerle; internet tabanlı tüm iletişim ihtiyaçlarını kurumlara özel olarak, uzmanlaşmış anahtar teslim projeler sunarak sektöre katkı sağlamaktır.

Hedeflerimiz
Hedeflerimiz

Yurtiçinde, kurumsal internet tabanlı iletişim çözümlerini her bölgemizde eşit ve etkin biçimde sunmak. Sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksak noktaya çıkarmak. Verimli ve kalıcı iş ortaklıkları kurmak. Kalitede ve yaratıcı çözümlerde öncü olmak. Tüm çalışanlarımızın gelişimini ve kariyer hedeflerini desteskleyerek, motivasyon ve tatmin edici imkanlar yaratmak.

Politikamız
Politikamız

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz her türlü servis ve bilginin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini sağlamak adına sözleşme şartlarını, yasal mevzuatı ve kalite yönetim koşullarını değerlendirerek ortaya çıkan riskleri en aza indirmek için, gerekli altyapı ve insan yatırımını yapmayı, işleyişimizi sürekli güncelleyerek geliştirmeyi, Operasyon ve Bilgi Güvenliği sistemlerimizi sürekli olarak iyileştirmeyi "Şirket Politikası" olarak benimsemekteyiz.

Sertifikalarımız

2002 - İnternet Servis Sağlayıcılığı (B)
2004 - Sabit Telefon Hizmeti (K)
2004 - B Tipi Uzak Mesafe Telefon İşletmeciliği
2008 - Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi (YS-378)
2009 - Bilişim İlk 500 "Bilişim Şirketi"
2012 - VMware Cloud Provider
2014 - EuroCloud Awards Türkiye "En İyi IaaS/PaaS Servis Sağlayıcısı"
2015 - Microsoft "Yılın İş Ortağı"
2016 - Microsoft "Cloud Service Provider"

Tüm Soru, Öneri ve bildirimleriniz için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

7/24 Yardım Masası