DorukNet | Hakkımızda

Online Satış

25 yıldır buradayız.

İhtiyaçlarınıza göre uyum sağlıyor ve en uygun çözümü sunuyoruz.

1993 yılında kurulan ve Türkiye'de internet servislerini veren ilk şirket olan DorukNet, günümüzde güçlü ses omurgasıyla birlikte, alternatif ses operatörleri arasında da öncülüğünü devam ettirmektedir.

DorukNet, güçlü internet altyapısı ve bilişim sektöründeki 25 yıllık tecrübesiyle iş dünyasına, iletişimdeki en yüksek kaliteyi ve güveni vermektedir.

DorukNet,

- Türkiye'nin öncü internet servis sağlayıcılarından biri olarak, güncel teknoloji ve yüksek kaliteli servisleriyle "en iyi müşteri deneyimi"ni sunmaktadır.

- Ses ya da veri, her türlü iletişim ihtiyacına ekonomik avantajlarla ve 365 derece çözümlerle ulaşmanızı sağlar.

- Şirketlerin ihtiyacına göre, çözüm odaklı ve anahtar teslim projeler hazırlar.

- Alternatif ses operatörü olarak, her türlü ses ihtiyacınızda en ekonomik koşulları ve yüksek kaliteyi sunar.

- İnternet erişimiyle birlikte, ihtiyaca uygun donanımsal çözümleri sunar. Şirketlerin yazılımsal altyapısıyla entegre olabilecek sistemler üretir.

- Onlarca farklı sektörden şirkete, ayrım gözetmeksizin eksiksiz ve kaliteli hizmet verir. Satış sonrası desteğiyle birlikte verimliliğinizi arttırmada destek olur.

DorukNet, bugün gelmiş olduğu noktada, 2000'i aşkın kurumsal firmaya internet erişimi, veri merkezi, güvenlik hizmetleri ve ses hizmetleri sunmaktadır. DorukNet 35.000 alan adını barındırmakta; 500 bini aşkın kurumsal e-posta hesabı, web barındırma, bulut bilişim servislerini kesintisiz olarak vermektedir.

DorukNet, 5 yıl içerisinde pazar liderliğini yakalayan Wispotter markasıyla, 2000'den fazla lokasyonda kablosuz internet hizmeti sunmakta; Wispotter ile internete bağlanan 3,5 milyon kullanıcı bulunmaktadır.

Tüm Soru, Öneri ve bildirimleriniz için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi