DorukNet | Veri Merkezi Hizmetleri

Veri Merkezi Hizmetleri

Bilgi Teknolojileri altyapısına büyük yatırımlar yapmadan, en güncel teknolojileri kullanmanın kolay yolu Veri Merkezi hizmetlerini değerlendirin.

DorukNet, 1993 yılından bugüne, kapsamlı anahtar teslim çözümleriyle kurumsal müşterilerine veri merkezi hizmetleri sunmaktadır. Küçük ya da büyük ölçekli fark etmeksinizin, ihtiyacınıza uygun tüm çözümleri DorukNet'in İstanbul'un merkezinde ve Antalya'da yer alan veri merkezleriyle alabilirsiniz.

Şirketinizde ihtiyacınız olan veri erişimi, uygulama, sunucu, web sitesi veya altyapı çözümleriniz için, DorukNet'in fiziksel veya sanal sunucularında barındırma hizmeti alabilir; düşük maliyetlerle maksimum verimlilikte işinizi yürütebilirsiniz.

Veri Merkezi Hizmetlerimiz

Sunucu Barındırma (Co-location)
Sunucu Barındırma (Co-location)

DorukNet, sunucularını güvenli ve global standartlara uygun şartlarda barındırmak isteyen tüm şirketler için ek bir yatırıma gerek kalmadan 7/24 izlenen bir altyapı sağlamaktadır.

Sunucu Kiralama (Dedicated Hosting)
Sunucu Kiralama (Dedicated Hosting)

BT ihtiyaçlarınızı, yüksek maliyet ve yatırımlara gerek kalmadan DorukNet'ten kiralayarak karşılayabilirsiniz.

Cloud
Cloud

Tüm depolama birimlerini Flash altyapısıyla sunan DorukNet, ihtiyacınıza uygun hızlı Cloud planlarıyla destek vermeye hazır.

Yedekleme
Yedekleme

Tüm verilerinizi sizin belirlediğiniz kurallarla yedekleyin, siz yalnızca işinize odaklanın. DorukNet, Acronis ve Veeam altyapısıyla 360 derece yedekleme ve koruma çözümleriyle hizmetinizde.

İzleme (Monitoring)
İzleme (Monitoring)

Veritabanları, kullanıcı aktivitesi, kapasite, ağ ve sistem altyapısı gibi donanımsal ve yazılımsal tüm servislerinizi kapsamlı biçimde izleyebilir; SMS veya E-Posta ile anlık bildirimler alarak sistemlerinizi sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.

Load Balancer (Yük Dengeleme)
Load Balancer (Yük Dengeleme)

Yük Dengeleme hizmetiyle uygulamalarınızı birden fazla sunucuda barındırabilir, sürekliliğinizi her zaman yüksek seviyelerde tutabilirsiniz.

Bilgilerinizi bırakın, hemen sizi arayalım.

Tüm Soru, Öneri ve bildirimleriniz için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

7/24 Yardım Masası