DorukNet | Online Backup

Tüm hizmetlerinizi yedekleyin, anında erişin. Kesintiye uğramadan işinize devam edin.

Model veya Şablon Tespiti

Aktif Koruma ile sisteminizin ve verilerinizin nasıl değişikliğe uğradığıyla ilgili genel bir izleme yapılır. Bazı davranışlar, beklenen ve bilindik şekilde kendini gösterir. Bazı davranışlar ise beklenmeyen zamanlarda, süpheli bir hareket olarak verilerinize erişmeye çalışır. Online Backup ile verilerinizin yedeklenmesi sırasında oluşabilecek şüpheli tüm atakları ve girişimleri, bilinen fidye yazılımı davranışlarıyla eşleştirir. Bu çözüm, henüz rapor edilmeden oluşabilecek saldırıları tanımlamada çok güçlü bir özelliktir.

Whitelist & Blacklist

Aktif Koruma özelliği, hem bilinen tehditler hem de öğrenilen modeller üzerinden yeni tehditleri tespit edebilme yeteneğine sahiptir. Bu nedenle fidye yazılımı olmayan şeylerin "false positive" algılamaları düşürmek için sürekli ayarlama gerekmektedir. Aktif Koruma ile yetki dahilinde olan tüm faaliyetler bir Whitelist altında tutulur.

Self-Defense

Aktif Koruma, Windows tabanlı bilgisayarın MBR kaydını izleyebilir. Bu sayede illegal bir değişikliğin yapılmasını engeller. Ayrıca Online Backup, gelebilecek saldırılara karşı yedekleme dosyalarının bozulmasını engellemek için bir savunma mekanizmasına sahiptir.

Desteklenen Sistemler

● Windows Server ● Windows Server Essentials ● Linux ● Windows PC ● Mac ● Surface Family

PLANLAR

DorukNet'ten Acronis altyapısıyla sunulan Online Backup.

Büyüklüğü fark etmeksizin, tüm şirketler için inanılmaz kolay kullanıma sahip, süper stabil yedekleme hizmeti.


● Saniyeler içinde işinize geri dönün.
● Tüm çalışma alanlarınız için tek bir çözüme sahip olun.
● Verilerinizi 3 tık ile anında korumaya başlayın.

Online Backup işinizin sürekliliğini sağlamaya yardımcı olur.

Veri kaybı, şirketler için her zaman bir risk unsurudur. Kayıp veri, maliyet artışına, müşteri kaybına, cezai yaptırımlara ve gelir kaybına sebep olabilir. Sonuç olarak, IT departmanlarınızın yüksek beklentilerini karşılamanız gerekmektedir. Şirketinizi 24 saat boyunca çalışır halde tutmalısınız. Online Backup ile veri korumada günümüzün beklentilerini anında karşılayabilirsiniz. Şirketinizin sürekliliğini sabit tutmada yardımcı olur, herhangi bir limit olmadan tüm verilerinizi korur, gelir kaybını engellemenizi sağlar.

Genel Özellikler

%100 Türkçe Arayüz
%100 Türkçe Arayüz

Tam Erişilebilirlik
Tam Erişilebilirlik

Tam Koruma. Şimdi ve Daima.
Tam Koruma. Şimdi ve Daima.

Hızlı Yedekleme. Kesintisiz İşleyiş.
Hızlı Yedekleme. Kesintisiz İşleyiş.

Aktif Koruma
Aktif Koruma

İmaj veya Dosya Bazlı Yedekleme
İmaj veya Dosya Bazlı Yedekleme

Her Yerden Erişim
Her Yerden Erişim

Online Backup

Günümüzün veri tehditlerinden fidye yazılımlarına karşı, verilerinizi korumak için güçlü bir aracınız var. Fidye yazılımı veya İngilizce tabiriyle Ransomware, kötü amaçlı yazılım tiplerinin en zarar vericilerinden biridir. Kötü amaçlı yazılım (Malware), düşmanca veya tehdit amaçlı, sisteminize illegal yollarla sızan yazılımların genel adıdır. Bir fidye yazılımı, sisteminize bulaştığı zaman, sizden talep edilen miktarın ödenmesi koşuluyla tüm verilerinize erişimi engeller. Online Backup, "Aktif Koruma" özelliği ile gelişmiş bir fide yazılımı koruma teknolojisine sahiptir. Bilinen çoğu anti-malware çözümleriyle %100 uyumlu çalışır ve sisteminizde yer alan verilerinizi aktif olarak korur.

Tüm Soru, Öneri ve bildirimleriniz için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

7/24 Yardım Masası