Başarı Hikayeleri

 


Kısaca firmanız hakkında bilgi verebilir misiniz?


Dünyanın lider kahve üreticilerinden biri olarak 1949 yılından beri 60 ülkede 1300 mağaza ve 120.000 satış noktamızla tüketicilerimize hizmet vermekteyiz. Tchibo mağazalarında, tüm damak tadlarına uygun farklı yoğunluk ve yumuşaklıkta öğütülmüş, hazır ve çekirdek kahveler, kahve ekipmanları ve kahve makinaları, alışveriş yorgunluğunu nefis kahve ve atıştırmalıkları tadarak atmak isteyenler için Kahve Barı ve her hafta değişen, birbirinden farklı ürünleri ile tüketicilerimizi şaşırtan temalarıyla birlikte üç ayrı bölüm bulunmaktadır. Tchibo Türkiye ise 2005 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Tchibo, ülkemizde 12 ilde 51 mağazası ve online alışveriş keyfi sunan internet mağazası www.tchibo.com.tr ile tüketicileriyle buluşmaktadır.

Tchibo Türkiye bünyesinde Servis ve Finans Bölümü’ne bağlı olarak IT departmanı 400’den fazla mağaza personelimizin ve merkez ofisimiz bünyesinde bulunan 70’den fazla çalışma arkadaşımızın bütün IT operasyonlarına destek olmak, innovatif projeler üretmek, global projelerin Tchibo Türkiye bünyesine uygulanmasını sağlamakla sorumludur. Aynı zamanda e-ticaret sitemizin bütün alt yapı çalışmaları da IT departmanı bünyesinde yürütülmektedir.


DorukNet’in hangi hizmetlerinden yararlanıyorsunuz? Kısaca Tchibo ve DorukNet işbirlikteliği hakkında bilgi verebilir misiniz?


DorukNet bünyesinde sunucu kiralama ve barındırma, VPN hizmeti ve cloud tarafında sunucu kiralaması yapmaktayız.


DorukNet ile olan işbirlikteliğinizin firmanıza sağlamış olduğu avantajlardan kısaca bahseder misiniz?


DorukNet, sürekli ulaşılabilir ve her zaman yardım etmeye hazır bir teknik ekibe sahip. Müşteri temsilcimize ve onun vasıtasıyla bütün teknik bölümlere, herhangi bir ihtiyaç halinde haftanın her günü ve saati ulaşabiliyoruz. Aynı zamanda olası sorunlarda da proaktif davranması ve hızla gelişen teknoloji ihtiyaçlarımıza reaksiyon vermesi bizlere önemli avantajlar sağlamaktadırlar.

 

Veri Merkezi & Hosting

Hosting Paketleri Doruk Cloud Online Backup Mail Çözümleri Bayi Paketleri

Alan Adı

Yeni Alan Adı Kaydı Alan Adı Kayıt Sözleşmesi

Ses Hizmetleri & İnternet

VPN ADSL Ses Hizmetleri İnternet Erişim Hizmetleri Kablosuz İnternet (WiSpotter) Metro Ethernet İnternet

DorukNet

Hedeflerimiz Sosyal Sorumluluk Veri Merkezi Network Altyapımız Erişim ve Altyapı Hizmetlerimiz

Hakkımızda

İletişim Bilgileri Banka Hesapları Kullanıcı Merkezi İnsan Kaynakları Basın Odası Başarı Hikayeleri

0 850 277 92 00